Menu Close

Trečiasis viešinimo renginys projekto “Rokiškio rajono, Kupiškio rajono, ir Visagino savivaldybių mokyklų sveikatos kabinetų atnaujinimas” Kupiškio rajono savivaldybėje

Kovo 7 d. dieną Kupiškio rajono Subačiaus gimnazijoje vyko trečiasis viešinimo renginys projekto “Rokiškio rajono, Kupiškio rajono, ir Visagino savivaldybių mokyklų sveikatos kabinetų atnaujinimas”. Viešinimo renginį vedė lektorė iš Vilniaus Gintarė Razulevičiūtė.

Lektorė kalbėjo apie žmonių poreikius, priklausomybes, charakterio tipus.  Mokiniai atliko testą savo temperamento tipui nusistatyti ir aptarė visų tipų bruožus. Lektorė sudomino, įtraukė mokinius savo nuoširdumu, stiprybe, savo gyvenimo istorija. Per savo gyvenimiškus patyrimus pasakojo kaip svarbu susitvarkyti su sudėtingomis emocijomis, siekti savo tikslų, kaip svarbu kalbėti apie džiaugsmus ir problemas.

Pabaigoje mokiniai galėjo įsivertinti savo žinias atlikdami testą ir buvo apdovanoti puikiais prizais.

 

Mokinių mintys po paskaitos:

Paskaitoje sužinojome apie tikslo siekimą, savęs saugojimą, kitų žmonių supratimą, nebijojimą prašyti pagalbos. Svarbu suprasti ir žinoti, kad mes nesame vieni.

Ačiū labai, kad papasakojote savo gyvenimo istoriją, kuri nebuvo lengva.

Ačiū, kad pasidalinote kaip Jūs susitaikėte su viskuo kas nutiko ir įkvėpėte mane stengtis spręsti savąsias problemas.

Šis susitikimas labai įkvėpė. Įkvėpė džiaugtis tuo ką turime. Pakaita buvo viena iš labiausiai patikusių. Labai buvo įdomu klausyti Jūsų gyvenimiškos patirties. Ačiū.

Klausydama lektorės pasakojimo ir nepalaužiamo optimizmo supratau jog nereikia bijoti kalbėti apie savo problemas ir išgyvenimus, viskas kas nutinka praeina, lieka praeityje.

Buvo labai įdomu. Aš šios paskaitos nepamiršiu.

Ačiū. Sužinojau, kad reikia kalbėtis su kitais, nesislėpti.

Skip to content