Menu Close

Sveikatingumo stovykla “Sveiko gyvenimo link”

Liepos 26-28 dienomis, po dviejų metų pertraukos, Ignotiškio dvaro sodyboje, Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras  suorganizavo rajono gyventojams ir svečiams sveikatingumo stovyklą „Sveiko gyvenimo link“.

Pirmąją stovyklos dieną dalyviai buvo supažindinti: su trenere Virginija Petkevičiene ir jos pasidalinta sveikatinančia fizinio aktyvumo veikla ir patirtimi; Moteriškumo ir tarpusavio santykių konsultante Natalija Balinskaja, kuri vedė paskaitą „Gyventi harmonijoje su savimi ir pasauliu“; Meditacijų vadove Inga Marcinkevičiūte, garso terapija (varpeliai, gongai), kurių garsai ramino emocijas, padėjo atsipalaiduoti.

Antrąją stovyklos dieną susipažinome: sertifikuota neuroedukatore ir emotologu Rita ir Daliumi Dudėnais, stovyklautojai išmėgino neuroedukacinius metodus, tapyba ant drobės –  „Kūrėjas – Griovėjas“; pirtininke Nijole Nagurnaite,  pasakojo apie lietuvišką, sveikatinančią pirtį – teorija ir praktika.

Trečiąją stovyklos dieną: bendravome su fizinio aktyvumo ir mitybos konsultante, kaučere, hipnoterapeute Ana Strazde, dalyvavome paskaitoje“ Maistas: sveikatos, energijos ir jaunatviškumo šaltinis“; arbatos somelje Giedre Trumpiene pasakojo apie arbatos gėrimo ritualus ir istoriją,kūrėme  arbatas, ragovome naujų skonių.

Stovyklos dalyviai turėjo galimybę pabendrauti, patirti naujų potyrių, emocijų, bei pasisemti geros nuotaikos ir energijos. Mūsų praktika rodo su kiekvienais metais sveikatingumo stovyklomis domisi vis daugiau rajono gyventojų ir svečių.

Širdingai dėkojame visiems, kurie buvote kartu! Būkite sveiki!

Dydžio keitimas
Kontrasto keitimas