Menu Close

Metų specialisto apdovanojimai

Metų specialisto apdovanojimais įvertinti labiausiai 2023 metais nusipelnę darbuotojai Vasario 8 d. Panemunės pilyje įvyko iškilmingi Metų specialisto apdovanojimai, kaip ir kasmet, skirti
išreikšti padėką visuomenės sveikatos specialistams, savo darbais ir iniciatyvomis reikšmingai prisidėjusiems prie visuomenės sveikatos stiprinimo ir gerovės.
„Apdovanotiesiems specialistams įteiktos padėkos kartu su obuolio statulėle. Daugelis turbūt žino, kad šis vaisius įvairiose kultūrose turi net keletą simbolinių reikšmių, tačiau mes jau kelinti metai dovanojame obuolius, norėdami kolegoms parodyti, ką jų darbai, idėjos ir energija užaugino, norime, kad jie džiaugtųsi savo darbo vaisiais,“ – džiugiai mintimis dalijosi laikinai einanti Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos pirmininko pareigas ir Kaišiadorių rajono visuomenės sveikatos biuro vadovė Vidita Jonaitė.
Šiemet vienas iš Metų specialisto apdovanojimų atiteko Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistei Gailutei Morkūnienei už ilgametę patirtį, atsakingumą, geranoriškumą organizuojant sveikos gyvensenos renginius ir dosnų dalijimąsi gerąja patirtimi su kolegomis.
Visuomenės sveikatos biurų tikslas – stiprinti pirminę visuomenės sveikatos priežiūrą savivaldybių lygmenyje, skatinti kokybiškų visuomenės sveikatos priežiūros paslaugų teikimą gyventojams, motyvuoti gyventojus aktyviai rūpintis savo sveikata bei ligų prevencija.

Skip to content