Menu Close

„Metų specialistė“ – Alytė Sakalauskienė

Siekiant paminėti visuomenės sveikatos specialistų darbo svarbą ir reikšmę, Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija (SVSBA) jau ketvirtus metus iš eilės organizuoja savivaldybių visuomenės sveikatos biurų „Metų specialisto“ apdovanojimus. Paprastai apdovanojimai buvo įteikiami iškilmingoje aplinkoje vienoje iš Lietuvos savivaldybių, kurios
visuomenės sveikatos biuras priklauso SVSBA. Šiemet dėl susiklosčiusios karantino organizuoti iškilmingo renginio negalėjo.

2021 m. kovo 3 dieną SVSBA apdovanojimą Rokiškio rajono savivaldybės meras Ramūnas Godeliauskas kartu su Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktore Agne Šapokaite įteikė Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistei Alytė Sakalauskienė. Už nuoširdų atsidavimą profesinei veiklai, sąžiningumą ir rūpestingą pareigų atlikimą bei visuomenės sveikatos vertybių puoselėjimą.

Apdovanojimą gavusi visuomenės sveikatos specialistė Alytė Sakalauskienė neslėpė džiaugsmo ir teigė, kad tokie svarbūs apdovanojimai ir motyvacine prasme – stengtis dar labiau, įkvėpti aplinkinius, neprarasti entuziazmo ir ryžto, skleidžiant žinias apie tai, kas iš tiesų svarbu – kiekvieno mūsų ir vaikų sveikatą.

Viso visuomenės sveikatos biuro kolektyvo vardu sveikiname ir dėkojame už ilgametį nepriekaištingą darbą, bendruomeniškumą, mokėjimą skleisti pozityvią nuotaiką, sąžiningai ir pareigingai atliekamas pareigas, geranoriškumą ir nuoširdumą.

Dydžio keitimas
Kontrasto keitimas