Menu Close

SVEIKOS GYVENSENOS STOVYKLA ĮVYKO!

Visagino savivaldybės administracija kartu su Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuru įgyvendindama Europos Sąjungos lėšomis finansuojamą projektą „Vaikų sveikos gyvensenos skatinimas Visagino savivaldybėje“ š. m. rugpjūčio 20-21 d. ir rugpjūčio 22-23 d. organizavo dvi “Sveikos gyvensenos stovyklas”. Stovykloje dalyvavo 60 dalyvių, t.y. 8-17 metų vaikų ir jaunuolių, gyvenančių Visagino savivaldybėje.
Stovyklos programoje buvo – įvairūs fiziniai užsiėmimai, sveiko maisto gamybos pamokėlės, sveikos gyvensenos motyvaciniai pokalbiai ir diskusijos, pirmos pagalbos mokymai, susitikimai su žymiais sportininkais, žaidimai ir kitos pramogos!
Vaikai išbandė save krepšinyje, bokso užsiėmimuose, bėgime, estafetėse, vandens aerobikoje, tinklinyje, „Zumba“ šokiuose ir kt. sporto šakose. Išmoko gaminti sveikuoliškus sausainius ir salotas, sužinojo naudingos informacijos apie sveikos gyvensenos principus, sveiką mitybą, pirmąja pagalbą, kaip elgtis esant gaisrui. Dalyviai turėjo galimybę pabendrauti su žymias sportininkais.
Stovyklos pabaigoje kiekvienam dalyviui buvo įteiktas diplomas nuo stovyklos organizatorių, patvirtinantis dalyvavimą projekte ir gauta kvalifikaciją “Sveikos gyvensenos žinovas”!
Stovyklos organizatoriai pavaišino vaikus sveikuoliškais tortais ir kartu paminėjo Lietuvos didžiąją šventę – 100 metų atkurtai Lietuvai!
Dėkojame visiems dalyviams už dalyvavimą!

Skip to content