Menu Close

Socialinė informacinė kampanija „Pirmiausia – išklausyk“

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas (NTAKD), rūpindamasis šeimų gerove bei palaikydamas socialinę informacinę kampaniją „Pirmiausia – išklausyk“, dalijasi Jungtinių Tautų Narkotikų ir nusikalstamumo prevencijos biuro (UNODC) ir kitų Jungtinių tautų organizacijų parengta informacine medžiaga tėvams, kuri aktuali koronaviruso infekcijos (COVID-19) pandemijos metu.
Socialinės informacinės kampanijos „Pirmiausia – išklausyk“ (angl. Listen First) tikslas – skatinti palaikyti mokslo įrodymais pagrįstą prevenciją tam, kad vaikai augtų laimingi ir atsparūs neigiamiems rizikos veiksniams, dalis. Šia iniciatyva parodomi vaikų ir jaunuolių poreikiai būti išgirstiems, suprastiems, taip padedant jiems ne tik jaustis gerai emociškai, bet ir mokytis pozityvaus bendravimo, elgesio normų, stiprinti psichologinį atsparumą bei realizuoti save. Socialinė informacinė kampanija taip pat pabrėžia kiekvieno suaugusiojo sąmoningumo, santykių su vaikais, elgesio ribų nustatymo ir kokybiško bendravimo reikšmę.

Informacinė medžiaga, kuria dalijamasi, pateikiama kaip „Pirmiausia – išklausyk“ dalis, joje pateikiami patarimai, kaip tėvams ar globėjams palengvinti karantino laikotarpį ir su juo susijusius iššūkius.

Daugiau naudingos informacijos ir patarimų tėvams galite rasti NTAKD leidinyje „Vaikai seka tėvų pavyzdžiu“
http://ntakd.lrv.lt/uploads/ntakd/documents/files/Vaikai%20seka%20t%C4%97v%C5%B3%20pavyzd %C5%BEiu.pdf
bei UNODC socialinės informacinės kampanijos „Pirmiausia – išklausyk“ informacinėje medžiagoje tėvams

http://ntakd.lrv.lt/uploads/ntakd/documents/files/Prevencija/tevams.pdf

Dydžio keitimas
Kontrasto keitimas