Menu Close

Nacionalinis renginys „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“ Kupiškyje

Balandžio 20–24 dienomis, minint Nacionalinio sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo veiklos 30-metį, Kupiškio vaikų lopšelio-darželio „Obelėlė“ administracija ir Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistė Aira Šimėnienė pakvietė Kupiškio mokyklos „Varpelis“ ir Kupiškio vaikų lopšelių-darželių „Obelėlė“ bei „Saulutė“ ugdytinius ir mokytojus dalyvauti renginyje „Geros sveikatos iššūkis“.
Įstaigose vyko edukacinės valandėlės apie sveiką mitybą ir gerus higienos įpročius, o Kupos upės slėnio parke – sportinė pramoga. Edukacinėse valandėlėse dalyvavo 115 vaikų ir 15 suaugusių asmenų, sportinėje programoje – 56 vaikai 16 suaugusių asmenų. Iš viso renginyje buvo 202 dalyviai.
Sportinė programa buvo milžinų tema. Joje vaikai turėjo atlikti įvairias užduotis: „Pamaitink milžinus“, „Milžinų takas“, „Milžinų kalneliai, akmenukai“, „Milžino auskarų kėlimas ir milžinės žiedo sukimas“, „Milžinės sijono ir milžino šortų purtymas“, „Ėjimas su milžinų batais“, „Milžiniško lobio paieška“. Vaikai šias užduotis atliko linksmai ir kūrybingai.
Smagiai kalbantis apie sveiką gyvenseną ir linksmai atliekant sportines užduotis, nuo mažens skatinamas ugdytinių domėjimasis sveikatos saugojimu ir stiprinimu.
Už dalyvavimą renginyje ugdymo įstaigų grupėms įteiktos padėkos ir Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro dovanos.
Dydžio keitimas
Kontrasto keitimas