Menu Close

Kviečiame Kupiškio ir Rokiškio tėvelius auginančius 3-6 metų vaikus registruotis ir dalyvauti programoje „Neįtikėtini metai“!

„The Incredible Years®“ (liet. „Neįtikėtini metai“) – tai prof. dr. Carolyn Webster-Stratton Jungtinėse Amerikos Valstijose sukurta serija viena su kita susietų, įrodymais pagrįstų programų, skirtų tėvams, vaikams ir mokytojams, palaikoma daugiau nei 30 metų tyrimų. Tikslas yra užkirsti kelią mažų vaikų elgesio problemoms ir jas koreguoti bei skatinti jų socialinę, emocinę ir akademinę kompetenciją.

Lietuvoje įgyvendinama  The Incredible Years® Bazinė programa ikimokyklinio amžiaus vaikų tėvams“   (angl. Incredible Years Preschool Basic Parent Program) (toliau – Programa) – programa, skirta tėvams, auginantiems 3–6 m. amžiaus vaikus.

Programa stiprina pozityvios tėvystės įgūdžius, puoselėja tėvų ir vaikų bendravimą ir prieraišumą, formuoja tėvų gebėjimą skatinti vaikų emocijų reguliaciją, socialinius įgūdžius ir kalbos vystymąsi, mažina itin griežtą, grubų drausminimą ir padeda koreguoti vaikų elgesio problemas. Tėvai taip pat mokomi, kaip ugdyti vaikų pasirengimo mokyklai įgūdžius, ir yra skatinami bendradarbiauti su vaikų pedagogais.
Registracija el. paštu iy.kupiskis@gmail.com
Daugiau informacijos https://neitiketini-metai.lt/apie-projekta/
Dydžio keitimas
Kontrasto keitimas